Бесплата достава за секоја сметка над 1000,00 денари

Doc Mastic Тринеделен третман на Helicobacter pylori.

Doc Mastic Тринеделен третман на Helicobacter pylori.

ден3.950,00 Regular Price
ден3.650,00Sale Price

Doc Mastic природен пристап во третман на Helicobacter pylori (Хеликобактер пилори), чир во желудникот и чир во дуоденумот, воспалително заболување на цревата (IBD), кандида.