Бесплата достава за секоја сметка над 1000,00 денари

Doc Mastic - 60 капсули

Doc Mastic - 60 капсули

ден790,00Price

Doc Mastic природен пристап во третман на Helicobacter pylori (Хеликобактер пилори), чир во желудникот и чир во дуоденумот, воспалително заболување на цревата (IBD), кандида.