top of page


Бесплата достава за секоја сметка над 1000,00 денари
 

Doc Echinacea & Vitamin C

Doc Echinacea & Vitamin C

ден280,00Price

Додатокот во исхраната Doc Echinacea & Vitamin C е специјално дизајниран за зајакнување на имунолошкиот систем на телото.

 

Ехинацеа е повеќегодишно растение кое се користи како ефикасна билка од традиционалната медицина. Во комбинација со витамин Ц, тие се силен сојузник на телото за зајакнување на неговата природна одбрана, зајакнување на правилното функционирање на имунолошкиот систем и обезбедување антиоксидантно дејство.

 

Doc Echinacea & Vitamin C придонесуваат:

  • за правилно функционирање на имунолошкиот систем
  • за намалување на замор и умор
  • за зголемување на нивото на енергија
  • за заштита на клетките од оксидативен стрес (антиоксидативно дејство)

 

Погоден за вегани
Количина: 60 таблети

Поврзани Производи

Accessories

Make this your own.

Add the content you want.

bottom of page