Неверојатна Акција!

SKU: 369875
ден3.900,00 Regular Price
ден2.500,00Sale Price

Неверојатна пролетна Акција Doc Collagen 500ml и Doc Hyaluronic 50ml по неверојатна цена од 2500 денари (Заштеда 1400 денари). Бесплатна достава низ цела Македонија.

 

 

Активни состојки    Количество во доза (20ml)
Колаген                                  5000 mg
Хијалуронска киселина                                      20 mg
Витамин Б1 (тиамин)                                  1,10 mg
Витамин Б2 (рибофлавин)                                  1,40 mg

Витамин Б5

(пантоненска киселина)

                                 6,00 mg
Витамин Б6 (пиридоксин)                                   1,40 mg

Витамин Ц

(аскорбинска киселина) 

                                  100 mg
Биотин (Витамин Б7)                                   50 mcg
Цинк                                       5 mg
Бакар                                     1 mcg

 

Профил

Брзи линкови

Ул. Веле Марков бр. 1/5 - Скопје,

Р. Македонија (Macedonia)

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • Youtube

+38975724575

©2017 - 2019 BY ХЕЛТИКА ФАРМ - Сите права задржани.